Ніякий це не скам, і не схема
Читала коментарі на форумах, що itrade money – це повний скам, але цікавість перемогла. Завела мінімалку – вийшло десь 80 доларів з реферальним кодом. Перевірила функціонал, зробила кілька угод і вивела прибуток десь за тиждень. Якби це була схема – хіба б дали вивести?
